Ставки на UFC – граємо та перемагаємо на сайті Париматч

Ставки на UFC – захоплюючий спосіб гри на букмекерському тоталізаторі. Особливо для тих, хто захоплюється єдиноборствами і знається на цьому. Але якщо ви не хочете відправитися в нокаут ще на старті своєї кар’єри гравця в букмекерска контора Паріматч, необхідно врахувати факт, що ставки на UFC мають свої унікальні особливості.

Ставки на спорт UFC: особливості беттингу на ЮФС

Ставки на спорт UFC значною мірою відрізняються від ігрових видів спорту. Якщо матч з футболу чи хокею може завершитися лише перемогою однієї з команд чи нічиєї, то результатів поєдинку у змішаних єдиноборствах існує безліч. У тому числі:

  • Перемога одного з бійців «за очками» (рішенням суддівської бригади).
  • Дискваліфікація суперника за порушення правил або дії, негідні бійця, наприклад, нецензурна лайка, непристойні жести, явна демонстративна повага до суддів.
  • Дострокова перемога: нокаут чи технічний нокаут — бій зупиняється на вимогу команди супроводу одного з бійців («викинули рушник»)!

Також можна ставити на кількість раундів, які триватиме поєдинок. У цьому випадку впливає те, чи бій закінчиться достроково, і в якому саме раунді. Також є «складні» ставки на бої UFC — на перемогу певного бійця у кожному з раундів. Взяти такий виграш важко, але прибуток у разі успіху буде дуже помітним.

Як зробити ставку UFC правильно

Щоб зробити ставку UFC та не втратити гроші, до поєдинку необхідно підготуватися. Процес підготовки досвідченого гемблера не менш складний і напружений, ніж тренування бійця змішаних єдиноборств. Звичайно, задіяні в цьому не м’язи, а мозок, але витрата калорій від цього не менша.

Насамперед слід вивчити результативність спортсменів у їхніх крайніх боях. Аналізу піддається співвідношення перемог, поразок та нічиїх. Важлива інформація — кількість перемог нокаутом: навряд чи розумним рішенням буде поставити на нокаут бійця, який просто не вміє нокаутувати.

Але це ще не все. Обов’язково слід врахувати стиль спортсмена та його ефективність у боях із представниками різних стилів. Наприклад, якщо боєць-представник муай-тай блискуче виступав проти представників ударних стилів, не поспішайте нести всі гроші букмекеру, якщо його чекає зустріч із борцем. Вивчіть результативність у поєдинках саме з борцями — на вас можуть чекати неприємні сюрпризи.

Отримавши досвід і вивчивши основи аналізу бійцівських змагань, можна освоювати нові вершини — вчитися робити ставки на UFC онлайн. Це зовсім особливий вид гри, коли шанси та коефіцієнти змінюються буквально щохвилини. Таке напруження пристрастей і адреналіну складно отримати навіть у найазартніших іграх.

spot_img
Важливо
Схожі новини