Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

В Запорожье копов шокировало состояние маршрутчика под метадоном (ВИДЕО)

А остановили просто проверить транспорт

76

В Запорожье поздно вечером патрульные полицейские остановили маршрутное такси для проверки технического состояния транспорта.

Как передают патрульные, маршрутка имела технические неисправности.

«Во время общения с водителем патрульные обнаружили признаки наркотического опьянения и направили 39-летнего мужчину в медицинское учреждение на обследование», – сообщили копы.

По заключению врача  водитель был  под действием наркотика метадон.

У водителя патрульные изъяли водительское удостоверение, отстранили от управления транспортным средством и составили два протокола.

Патрульні виявили маршрутника у стані наркотичного сп’яніння, який перевозив пасажирів

Патрульні виявили маршрутника у стані наркотичного сп’яніння, який перевозив пасажирівВчора о 21:40 інспектори зупинили водія транспортного засобу, який надає послуги з перевезення пасажирів, що мав технічні несправності, які не відповідали вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації.Під час спілкування із водієм патрульні виявили ознаки наркотичного сп’яніння та направили 39-річного чоловіка до медичного закладу на обстеження. За висновком лікаря водій маршрутки перебував у стані наркотичного сп'яніння (метадон).У водія патрульні вилучили водійське посвідчення, відсторонили від керування транспортним засобом та склали два протоколи:ст.130 КУпАПч.2 ст.122 КУпАПМатеріали справи передані до суду.Шановні громадяни, якщо ви помічаєте ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння водіїв, повідомляйте про це на гарячу лінію 102#zaporizhiapolice

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області Четвер, 2 серпня 2018 р.