Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Двое рецидивистов сразу после выхода из полицейского участка пошли на грабеж (ВИДЕО)

И снова были задержаны И снова были задержаны И снова были задержаны

97

В Запорожье произошел курьезный случай, когда двое ранее судимых мужчин сразу после выхода из полицейского участка, куда их доставили за кражу в  супермаркете, пошли на новое, более тяжелое преступление.

Как сообщает патрульная полиция города, сегодня около 2 часов ночи копы задержали двоих мужчин, которые на ул. Тургенева украли в супермаркете водку и сигареты.

Через 3 часа поступил вызов на уличный грабеж – у мужчины силой отобрали смартфон Meizu.

Преступников задержали по наводке потерпевшего и изъяли гаджет.

В отделе полиции выяснилось, что подозреваемые – те же люди, которые несколько часов назад воровали в супермаркете и задерживались патрульными.

«Один из правонарушителей с 2013 года по 2017 год был заключен за нанесение тяжких телесных повреждений. Другой правонарушитель также имел судимости за групповое разбойное нападение, кражу, хранение наркотиков, хранение оружия», – передают копы.

Начато досудебное расследование.

Затримані за крадіжку спиртного із супермаркету покинувши відділок поліції, вчинили грабіж

Затримані за крадіжку спиртного із супермаркету покинувши відділок поліції, вчинили грабіжСьогодні близько другої години ночі двоє правопорушників викрали із супермаркету, який розташований на вулиці Тургенєва, горілку та цигарки після чого були затримані патрульними та доставлені до відділку поліції.Через три години патрульні отримали інформацію в радіоефірі про те, що на проспекті Соборному двоє невідомих пограбували чоловіка та відібрали у нього телефон Meizu у синьому корпусі.Відпрацьовуючи вказану інформацію, яка була надана заявником, патрульні виявили двох осіб на яких прямо вказав потерпілий. Затриманими особами виявились громадяни яких попередньо інспектори доставляли до відділку поліції у зв’язку із крадіжкою спиртних напоїв.Також патрульні встановили за відповідними базами даних, що один із правопорушників з 2013 року по 2017 рік був ув’язнений за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Інший правопорушник також мав судимості за груповий розбійний напад, крадіжку, зберігання наркотиків, зберігання зброї. На місце затримання патрульні викликали слідчу групу Дніпровського відділку для кваліфікації даної події.#zaporizhiapolice #поліціяза #патрульнаполіція #патруль #мояноваполіція #zappoli

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області Середа, 18 липня 2018 р.