Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Тайник террористов в Запорожье показали на видео

СБУ ведет расследование

426

В Запорожье Служба безопасности Украины показала видеозапись с обнаруженным тайником боеприпасов, которым могли воспользоваться террористы.

Как сообщил сотрудник пресс-службы облуправления СБУ Сергей Левченко в соцсети, тайник нашли в заброшенном доме в спальном районе города.

Спецслужбы проверяют возможность использования боеприпасов для дестабилизации ситуации в регионе, а проще говоря – для терроризма.

У Запоріжжі СБУ виявила схованку з вибухівкоюСпівробітники Управління Служби безпеки України в Запорізькій області у рамках комплексу заходів із протидії незаконному обігу зброї та попередження терористично-диверсійної діяльності виявили у Запоріжжі схованку з вибухівкою.Зі схрону, який був облаштований в одній з покинутих недобудов у спальному районі міста, правоохоронці вилучили майже два кілограма пластиду та дві гранати Ф-1 з детонаторами. Вилучені предмети направлені на експертизу. Оперативниками спецслужби перевіряється інформація щодо можливого використання вилучених засобів ураження для дестабілізації ситуації у регіоні.Слідчими поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення джерела походження засобів ураження та осіб, причетних до протиправної діяльності.

Опубліковано Сергієм Левченком Субота, 7 липня 2018 р.