Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Запорожские воры не боятся грабить людей даже днём (ВИДЕО)

Вчера, 14 июня, на проспекте Соборном, неподалеку от магазина у женщины сорвали с шеи цепочку с кулоном. Момент ограбления зафиксировала камера видеонаблюдения, находившаяся на проспекте. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции  Запорожской области.

Правоохранители просмотрели записи с камер наблюдения и передали приметы злоумышленников всем экипажам. Вскоре на улице Амосова патрульные заметили подходящих под описание молодых людей. Во время поверхностного осмотра в кармане одного из парней были обнаружены деньги, квитанции из ломбарда, мобильный телефон, а также та самая золотая цепочка.

Обоих подозреваемых задержали и доставили в райотдел. На данный момент ведется следствие.

Шановні жінки, такі випадки, на жаль, непоодинокі особливо в літній період. Будьте обачними та обережними!

Патрульні затримали двох ймовірних грабіжниківУчора ввечері на спецлінію 102 звернулася жінка з повідомленням: на проспекті Cоборному під час того, як вона зачиняла свою крамницю двоє невідомих підбігли та зірвали з її шиї золотий ланцюжок з хрестиком.Переглянувши камери зовнішнього відеоспостереження, правоохоронці передали колегам прикмети нападників. Під час відпрацювання орієнтування на вулиці Академіка Амосова інспектори виявили двох громадян, схожих за прикметамиПід час поверхневої перевірки патрульні виявили у них грошові кошти, дві квитанції з ломбарду на різні види товару. Також в кишені одного з чоловіків поліцейські виявили, ймовірно, золотий ланцюжок.Обох чоловіків інспектори затримали. На місце події прибула слідчо-оперативна група Олександрівського відділку поліції. Потерпіла впізнала у затриманих своїх кривдників.Шановні жінки, такі випадки, на жаль, непоодинокі особливо в літній період. Будьте обачними та обережними!

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області 15 червня 2018 р.