В Запорожье завелся подъездный вор (ВИДЕО)

В пятницу, 26 января, в 23:02  был получен вызов патрульной полицией Запорожья, в котором говорилось о краже из подъезда дома.

Происшествие случилось в одной из многоэтажек на улице Перспективной. Пострадавшая сообщила, что неизвестный мужчина два дня назад похитил ее санки, которые находились в подъезде у входной двери, а сейчас он вернулся и снова ищет что украсть.

Прибывшие на место кражи патрульные  обследовали помещение жилого дома и обнаружили подозрительного мужчину, который, по словам заявительницы, украл сани стоимостью 800 гривен, и  она предоставила видеодоказательство.

30-летнего местного жителя задержали на месте.  Он объяснил, что украл санки и продал их за 80 гривен. На место происшествия вызвали следственно-оперативную группу, которая сейчас занимается данным делом и установит причастность мужчины к совершению кражи.

Зловмисника, який скоїв крадіжку санчат затримали на місці злочину, коли він повернувся і хотів знов щось поцупити

В п'ятницю 26 січня о 23:02 годині екіпаж патрульних поліцейських отримав виклик, у якому йшлося про крадіжку із під'їзду будинку.Подія трапилася в одній із багатоповерхівок на вулиці Перспективній. Заявниця повідомила, що невідомий громадянин два дні тому викрав її санчата, які знаходились у під'їзді біля вхідних дверей, а зараз він повернувся і знов шукає що поцупити.Оперативно прибувши на місце події патрульні обстежили приміщення житлового будинку та виявили підозрілого чоловіка, який за словами заявниці поцупив санчата вартістю 800 гривень про що вона має відео доказ.30-річного місцевого мешканця затримали він пояснив, що вкрав санчата та продав їх невідомій особі за 80 гривень. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка наразі займається даною справою та встановить причетність чоловіка до вчинення крадіжки.Патрульні дякують громадянам за оперативне повідомлення про підозрілу особу на службу 102, адже наша взаємодія допомагає затримувати імовірних порушників по гарячих слідах.#zaporizhiapolice ‬‬‬#поліціязапоріжжя #патрульнаполіція #патруль ‪#мояноваполіція‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ #zappolice‬‬‬‬‬

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області 29 січня 2018 р.

spot_img
Важливо
Схожі новини