Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Офіцери Запорізького гарнізону підтримали лист оперативного командування «Схід»

На базі Запорізького обласного військового комісаріату відбулися збори офіцерів Запорізького гарнізону. В ході проведення заходу військовослужбовці ознайомились та обговорили  відкритий лист офіцерів оперативного командування «Схід»  Збройних сил України.

Офіцери приєдналися до глибокого співчуття родинам 40 загиблих десантників 25 окремої повітряно-десантної бригади та дев’яти членів екіпажу борта Іл-76,   які загинули внаслідок жахливого і підступного терористичного акту,   виконавши свій обов’язок  по захисту Батьківщини та віддали за неї найцінніше – своє життя! Разом з тим військові висловили  думку про те, що на лаві підсудних повинні знаходитись ті, хто вчинив цей терористичний акт. Ці злочинці  повинні  відповісти за загибель 49 наших побратимів, однак, за існуючою інформацією,  слідством досі не встановлено причини катастрофи: не з’ясовано хто збив літак і з якої саме зброї.

«Ми згодні з тезами відкритого листа офіцерів оперативного командування «Схід»  Збройних сил України і підтримуємо думку про те, що судити командира треба за зраду та боягузтво у бою, але засуджувати одну людину за жахливу катастрофу, яка призвела до незворотних втрат – неприпустимо», — зазначив Владислав Чумак.

Офіцери, які представляли свої військові частини та установи Запорізького гарнізону, одноголосно підтримали лист  офіцерів оперативного командування «Схід». Ознайомитись з текстом листа можна тут.