Унаслідок російської балістичної атаки в ніч проти 5 серпня в Україні повністю знищено логістичний комплекс із товарами бренду PUMA.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на PUMA Ukraine.
У компанії розповіли, що логістичний комплекс із товарами бренду знищено повністю. Водночас команда PUMA Ukraine не постраждала.
За словами представників компанії, найближчими тижнями, а ймовірно й місяцями, в Україні може спостерігатися дефіцит окремих товарів PUMA.
Фото: (скріншот публікації Puma Ukraine в інстаграмі)
У компанії вже працюють над відновленням поставок і докладають зусиль, щоб якнайшвидше забезпечити наявність асортименту.
Нагадаємо, у ніч проти 5 серпня Росія завдала масованого удару по Києву та області балістикою і дронами. Загалом ворог застосував 28 ракет і 115 безпілотників, і сили ППО не змогли збити жодної з балістичних ракет.
PUMA стала не єдиним бізнесом, який втратив центр вночі. Унаслідок ударів було знищено сортувальний центр «Нової пошти», де загинули троє людей, а також головний склад ROZETKA.
Крім того, під удар потрапили об’єкти «Епіцентру». Загалом у Києві внаслідок атаки загинули люди, ще десятки дістали поранення.

