В Кременчуцькому РТЦК сталася стрілянина, є поранені, — ЗМІ

В Кременчуцькому районному територіальному центрі комплектування сталася стрілянина. Поранення отримали двоє людей.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на допис головного редактора «Кременчуцької газети» Олега Булашева.

«В Кременчуцькому РТЦК сталася стрілянина. Двоє людей поранено. Подробиці повідомлю згодом», — написав він.

Інших деталей інциденту поки що не розголошували. Правоохоронні органи ситуацію не коментували. Хто саме отримав поранення, працівники ТЦК, або військовозобов’язані — невідомо.

Нагадаємо, в Одесі вранці 30 жовтня стався конфлікт між вантажниками складських баз і працівниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Внаслідок інциденту працівники ТЦК були биті, а їх «бусик» перекинули.

17 жовтня в Тернопільській області стався напад на працівників територіального центру комплектування. Двоє чоловіків підрізали службовий автомобіль ТЦК і допомогли військовозобов’язаному втекти з машини. Одного з працівників ТЦК при цьому нібито травмували — на його ногу наїхало авто.

До цього в населеному пункті Княжичі Броварського району під час перевірки військово-облікових документів місцеві жителі вступили в конфлікт із поліцейськими та військовими. Одного з поліцейських побила жінка.

spot_img
Важливо
Схожі новини