Український МіГ-29 знищує «Шахед»: льотчик показав відео нічного бою

Російська армія майже кожної ночі атакує території України ударними дронами типу «Шахед». Їм дає відсіч українська авіація.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Повітряні сили.

На відео показано нічну бойову роботу льотчика Yellowtail з борта винищувача МіГ-29. А зокрема — знищення ворожого ударного дрона типу «Шахед» під час відбиття російського масованого авіаційного удару по інфраструктурі України.
Хто такий Yellowtail
Як розповіли у Повітряних силах, Yellowtail — льотчик бригади тактичної авіації Повітряне командування «Захід».
«Він постійно готовий за бойовим наказом підняти бойову машину в небо для захисту рідної землі від ворожих ударів з повітря. На його бойовому рахунку більше сотні бойових вильотів», — пишуть у Повітряних силах.

Варто зауважити, що для відбиття ворожих ракетно-авіаційних ударів по Україні залучаються усі сили і засоби повітряного командування: зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи, підрозділи радіоелектронної боротьби та за необхідності — винищувальна авіація.
Обстріли України
Нагадаємо, цієї ночі російська армія атакувала Україну понад 70 безпілотниками з трьох напрямків. Протиповітряна оборона України збила 63 ворожі безпілотники — 22 знищено вогневими засобами, ще 41 втрачено через подавлення систем РЕБ.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини