Британія, Франція і Канада поставили Ізраїлю ультиматум: санкції будуть без вагань

Британія, Франція і Канада вимагають, щоб Ізраїль зупинив свій новий наступ у Секторі Гази. Якщо цього не станеться, три країни введуть санкції.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на спільну заяву лідерів Британії, Франції та Канади.

У заяві сказано, що три країни «категорично проти» розширення військових операцій Ізраїлю в Секторі Газа. При цьому рівень страждань жителів Гази неприйнятний.
Британія, Франція і Канада наголосили, що рішення Ізраїлю про дозвіл обмежених поставок продовольства в Сектор Гази абсолютно недостатньо.
«Ми закликаємо уряд Ізраїлю припинити військові операції в Газі і негайно дозволити гуманітарній допомозі увійти в Газу», — додали троє лідерів.
Вони також закликали ХАМАС негайно звільнити заручників, що залишилися, яких вони утримують із 7 жовтня 2023 року.
Три країни засудили висловлювання ізраїльських чиновників про те, що жителі Гази через сильні руйнування у відчаї почнуть виїжджати звідти. Насильницьке переселення є порушенням міжнародного гуманітарного права.
«Ми не будемо залишатися осторонь, поки уряд Нетаньяху проводить ці кричущі дії. Якщо Ізраїль не припинить нового військового наступу і не зніме обмежень на гуманітарну допомогу, ми вживемо подальших конкретних заходів у відповідь», — підкреслюється в заяві.
Зокрема, лідери висунули вимогу до Ізраїлю припинити будівництво поселень на Західному березі річки Йордан, які є незаконними і підривають життєздатність палестинської держави та безпеку як ізраїльтян, так і палестинців.
«Ми не вагаючись вживемо подальших заходів, включно з цілеспрямованими санкціями», — додали вони.

Нова операція Ізраїлю
Нагадаємо, буквально вчора, 18 травня, Ізраїль почав новий наступ у Секторі Газа. Влада Ізраїлю хоче повністю знищити ХАМАС.
Зі свого боку бойовики запропонували Ізраїлю нове перемир’я і пообіцяли віддати частину заручників. Влада Ізраїлю поки не дала своєї відповіді на таку пропозицію.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини