Мозок може бути причиною ожиріння: приголомшливе дослідження

Нове дослідження розкриває приголомшливий зв’язок між мозком та ожирінням. Дізнайтеся, як ваш мозок може впливати на набір зайвої ваги та що з цим робити.
Всі деталі про нове дослідження вчених, пояснює РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Nature Metabolism.

Що відомо про дослідження вчених про ожиріння?
Недавнє дослідження, опубліковане в науковому журналі Nature Metabolism під керівництвом Німецького центру дослідження діабету (DZD), Науково-дослідного інституту Гельмгольца в Мюнхені та Університетської лікарні Тюбінгена, пролило нове світло на причини епідемії ожиріння.
Ця робота припускає, що походження проблеми може бути пов’язане зі змінами чутливості до інсуліну на рівні мозку, що означає, що мозок відіграє вирішальну роль у розвитку цього стану.
Зміни мозку, викликані шкідливою їжею
Результати дослідження показують, що лише п’ять днів споживання нездорової їжі, включаючи закуски, солодощі, безалкогольні напої та інші ультраоброблені продукти, достатньо, щоб змінити структуру мозку здорових людей.
Ці зміни впливають як на резистентність до інсуліну, так і на систему винагороди мозку, яка має вирішальне значення при виборі їжі. Це свідчить про те, що нездорова дієта не тільки фізично впливає на нас, але й змінює те, як ми сприймаємо їжу та реагуємо на неї.
Наслідки для здоров’я
Дослідження підкреслює нагальну потребу вирішувати проблему нездорового харчування з більш цілісної точки зору, враховуючи не лише фізичні наслідки, але й неврологічні наслідки.
Розуміння того, як харчові звички можуть змінити наш мозок, відкриває нові шляхи для розробки ефективних стратегій у профілактиці та лікуванні ожиріння. Цей підхід може стати ключовим у боротьбі з епідемією, яка вражає мільйони людей у ​​всьому світі.

Вас може зацікавити

Популярний сніданок, якого всіма силами треба уникати
Названо точну кількість білка, щоб бути здоровими та сильними
Всесвітньо відома тренерка назвала вправу, яка продовжить життя на 7 років

Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета — надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.

spot_img
Важливо
Схожі новини