Тренер спростував головний міф про фрукти, в який вірять усі

Тренер розказав, що багато людей побоюються їсти фрукти ввечері через страх погладшати.
Чому не варто відмовлятися від фруктів у другій половині дня, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Facebook-сторінку тренера та нутриціолга Віктора Мандзяка.

Чи можна їсти фрукти ввечері і не гладшати?
Люди вірять, що у фруктах багато цукру, але це не зовсім так. Насправді, у більшості фруктів цукру зовсім не багато — близько 10%. І цукор цей знаходиться всередині клітин, оточених клітковиною, що робить фрукти ситними, перешкоджаючи переїданню.
Друге, що ви повинні знати, що цукор з фруктів не перетворюється в жир.
Віктор зазначив, що існує механізм трансформації вуглеводів у жири в організмі. Але вуглеводи організм завжди намагається запасти в печінці та м’язах і спалити, і тільки в крайньому разі, коли вуглеводні комірки переповнені, а тканини не встигають спалювати цукор, який активно надходить з кишечного тракту, він, щоб кров не стала сиропом, перетворює вуглеводи в жир.
Але якщо протягом дня ви не їсте «тонни цукру», вуглеводи не перетворюватимуться в жир, навіть спожиті ввечері, навіть якщо ці вуглеводи — цукор.
Третій міф полягає в тому, що, коли ввечері ми лягаємо спати — калорії не спалюються, а відкладаються на боках.
Мандзяк повідомив, що приблизно 75% калорій людина спалює в стані фізичного спокою.
«Сон — це теж стан фізичного спокою, при якому активно спалюються калорії. А мозок і еритроцити, які живляться глюкозою, вночі активно спалюватимуть цукор, спожитий у вигляді фруктів», — додав він.
Таким чином можемо підбити підсумок, що фрукти ввечері можна, це позитивно для фігури, корисно для тіла і дуже смачно.

Ми раніше писали, що український топовий тренер озвучив 10 найголовніших правил, без яких ви не схуднете.
Також вам буде цікаво прочитати, скільки треба тренувань, щоб нарешті побачити результат і схуднути.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета — надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.

spot_img
Важливо
Схожі новини