У «Київпастрансі» не вистачає до 30% працівників. Кого шукають найбільше

В КП «Київпастранс» виник гострий дефіцит працівників. Наразі на підприємстві відкрито більше 1500 вакансій. Нестача людей стала помітнішою через міграцію і мобілізацію. Водночас зараз працівників достатньо, щоб обслуговувати наявний рухомий склад та інфраструктуру.
Про це розповіли у прес-службі «Київпастрансу» у відповідь на запит РБК-Україна.

Дефіцит кадрів у «Київпастрансі». Кого найбільше не вистачає
У комунальному підприємстві «Київпастранс» виник гострий дефіцит фахівців робітничих професій, йдеться у відповіді на запит РБК-Україна.
«Відсоток нестачі кадрів сягає вже 27%. Зокрема, підприємство потребує слюсарів з ремонту рухомого складу та колісних транспортних засобів. Окрема потреба є у водіях автотранспортних засобів категорії «D» та «DE» (перевезення пасажирів громадського транспорту), досвід роботи яких відповідно до цих категорій становить від 2 років», – зазначають у підприємстві.
Наразі на підприємстві відкрито понад 1500 вакансій за різними напрямами, зокрема:
контролер пасажирського транспорту;
електрогазозварник;
механік автомобільної колони;
майстер із щоденного технічного обслуговування;
токар;
акумуляторник;
монтер колії;
механізатор;
машиніст автовишки та автогідропідіймача;
електомонтер контактної мережі (4, 5, 6 розряд);
електромонтер з випробувань та вимірювань (5 розряд).
«Так, за останні роки через масову міграцію, мобілізацію та інші процеси в країні, дефіцит співробітників посилився. Скорочення штату працівників не могло не позначитись на роботі підприємства. Однак наразі підприємство здатне обслуговувати наявний рухомий склад та інфраструктуру», – коментує «Киїпастранс».

Нагадаємо, «Київпастранс» запрошує чоловіків і жінок на постійну роботу водіїв автобусів, трамваїв та тролейбусів. Головне завдання – перевезення пасажирів та контроль технічного стану довіреного автобуса, трамвая або тролейбуса.
Також маршрути транспорту у Києві можна знайти онлайн. Рух деякого громадського транспорту можна відстежувати на онлайн-мапі.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини