В усіх областях України ввели екстрені відключення світла

Ввечері 15 травня в усіх областях України ввели екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Укренерго» та Facebook генерального директора енергетичної компанії YASNO Сергія Коваленка.

«З 19:25 до 22:00 «Укренерго» запроваджує контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України», — повідомили в «Укренерго».
Там також додали, що завтра впродовж доби по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження — графіки погодинних відключень.
Зазначається, що це це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми безпечнішою.
«Сьогоднішній досвід показує необхідність впровадження графіків. Тож «Укренерго» розрахувало та довело ОСР ліміти споживання на завтра з 00:00 до 9:00 та з 16:00 до 00:00″, — написав Коваленко.
За його словами у разі перевищення цих лімітів будуть застосовуватися стабілізаційні відключення світла, тобто графіки.

Відключення світла в Україні
Нагадаємо, вчора ввечері, 14 травня, екстрені відключення світла також вводили в усіх областях України.
Як повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, в Україні запроваджували аварійні графіки відключення електроенергії через значне похолодання. Громадяни почали використовувати обігрівачі.
Детальніше про те, чому в Україні знову відключають світло та чи є графіки — у матеріалі РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини