В «Метінвесті» розповіли, що рятує колектив від професійного вигоряння на роботі

Попри постійні обстріли та перебої з електроенергією, колектив «Метінвесту» (майже 60 000 осіб) працює із повною віддачею — адже вони допомагають ЗСУ та вже створюють програми для адаптації ветеранів, тисячі яких вже чекають у компанії.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на операційного директора групи «Метінвест» Олександра Мироненка.

«Наш досвід стресових змін триває з 2014 року, тож ми певною мірою вже адаптувались. Але такого гуртування, як за останні три роки, я ще не бачив. Ми навчилися підлаштовуватися під блекаути, припинення газопостачання, перебудування логістичних шляхів і ракетні обстріли. Люди з величезною швидкістю ліквідують наслідки. У мирному житті відновлення роботи доменної печі тривало до тижня, зараз — добу-дві», — каже Мироненко.
За його словами, у компанії вже є плани на післявоєнне відновлення. Зараз же фокус на тому, що необхідно працювати, зберігати колектив та залучати нових працівників, адже у «Метінвесту» дуже багато мобілізованих. Це допомагає робітникам убезпечитися від вигоряння.
«Після війни ми матимемо зелену сталь і модернізовані виробництва, які зменшують навантаження на екологію. А зараз ми допомогаємо ЗСУ. Купуємо необхідне бригадам — наприклад, дрони, підвищуємо обороноздатність країни. Налагодили виробництво укриттів, протимінних тралів, захисту для кулеметників. Від цього в працівників горять очі! Один наш співробітник не може служити за віком. Він працює на екскаваторі, риє бліндажі та окопи. Одного разу збив із рушниці ворожий безпілотник», — каже Мироненко.
Після війни, за його словами, «Метінвест» очікує повернення 8000 ветеранів, які матимуть унікальний новий досвід, тож потрібно буде створювати новий колектив, який буде сплавом із цивільних і колишніх військових.
«Це трохи інша культура. Але виробнича культура подібна до армійської — в частині дисципліни, відповідальності, ризиків. У США ми вивчали досвід турботи про ветеранів. Використовуватимемо ці знання, але все одно будуватимемо власну систему відносин із ветеранами та колективом, який працював під час бойових дій на підприємствах», — резюмував Мироненко.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що «Метінвест» пропонує перенавчання для тих, хто прагне освоїти нову спеціальність, або не може займатися попередньою роботою через стан здоров’я. Зокрема, ветеранам пропонують безплатне навчання та пільгові умови вступу до університету «Метінвест Політехніка».

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини