Найманців африканського корпусу РФ кинули у наступ у Харківській області, — партизани

Росія залучила найманців свого африканського корпусу о наступу, який розпочала у Харківській області. Також зафіксована участь бойовиків, які воювали у Малі та Лівії.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на партизанський рух «Атеш».

Агенти «Атеш» зі штабів 44 АК повідомили, що африканський корпус вже зазнає великих втрат у боях у Харківській області. Партизани зазначають, що найманці не були готові до такої війни. Їх кидають у передові загони, знаючи, що більшість з них не повернеться зі штурмів.
Також, за даними партизан, є інформація, що у Харківській області присутні найманці, які вже воювали в Малі та Лівії.
«Росіяни вербують і залучають найманців з бідних країн, намагаючись компенсувати свої втрати. Усі країни світу повинні подумати, чи варто взаємодіяти з такою країною», — йдеться у повідомленні.

Що відбувається у Харківській області
Вночі 10 травня російські окупанти розпочали наступ у Харківській області, а саме у районі міста Вовчанськ. Загарбники намагаються прорвати оборону ЗСУ біля кордону з Росією.
Головнокомандувач ЗСУ підтвердив, що ситуація на півночі Харківської області дійсно ускладнилася, бої тривають.
Головне управління розвідки Міноборони зазначило, що знало про плани ворога піти наступ у Харківській області. За словами представника ГУР Андрія Юсова, дії ворога на даному напрямку «розпочалися за графіком».
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини