Поліція Румунії назвала кількість українців, які за два роки нелегально потрапили до країни

За час повномасштабної війни з України до Румунії нелегально втекли близько 11 тисяч чоловіків призовного віку.
Про це заявив керівник Територіальної інспекції прикордонної поліції Флорін Коман, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Europa Liberă România.

За його словами, втікачі просять захисту в румунської влади, заявляючи, що не хочуть іти на війну. Також він уточнив, що 19 українців загинули під час спроби перебратися до Румунії. 11 із них потонули в річці Тиса, а решта загинули в горах на висоті майже 2 кілометри.
Представник румунської поліції також заявив, що після невеликого зниження кількості втікачів з України 2023 року, від початку цього року ця тенденція знову почала збільшуватися.
За період із січня до квітня 2024 року було зареєстровано 1218 випадків нелегального перетину державного кордону з України до Румунії.

Виїзд чоловіків за кордон
Під час воєнного стану певній частині українців заборонено виїжджати з країни. Йдеться про військовозобов’язаних осіб. При цьому прикордонники регулярно затримують чоловіків, які обманним шляхом намагаються втекти з України.
А нещодавно прессекретар прикордонної поліції Словаччини Агнеса Коперницька сказала, що в країні спостерігають зростання незаконного перетину кордону українськими чоловіками.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини