СБУ звернулась до українців напередодні Великодня

Служба безпеки України закликала громадян дотримуватися заходів безпеки під час Великодня.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву СБУ.

«Служба безпеки продовжує системно викривати численні спроби агресора розхитати суспільно-політичну обстановку в Україні в умовах війни. Для реалізації злочинних намірів окупанти використовують великий арсенал заходів підривної діяльності проти нашої держави», — наголосили в СБУ.
В службі розповіли, що ворог постійно залучає власну агентуру для вчинення провокацій у різних сферах громадського життя, зокрема у міжконфесійних відносинах.
Мета Російської Федерації
Метою таких дій окупантів є створення штучних конфліктних ситуацій серед представників релігійних громад для дестабілізації внутрішньої обстановки всередині України.
Також, за даними СБУ, агресор активно залучає своїх поплічників для коригування ворожого вогню по цивільній інфраструктурі нашої держави. Серед потенційних цілей — місця масового перебування людей.
Відтак Служба безпеки закликає громадян напередодні та у період відзначення Великодня:
обмежити відвідування масових заходів;
не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій;
дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону;
не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а під час неї перебувати в укриттях;
повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.
Способи зв’язку з СБУ
В СБУ працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482, а також відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua
«Інформація, отримана через телефон довіри Служби безпеки України, є конфіденційною і буде ретельно перевірена. СБУ просить громадян бути пильними та дотримуватися заходів безпеки», — наголосили в службі.

Великдень в Україні
Нагадаємо, цього року Великдень в Україні припадає на неділю, 5 травня. Поліція у посиленому режимі патрулюватиме всю територію України.
Про те, як святкуватимуть Великдень в різних містах та областях країни та чи будуть введені обмеження — можна дізнатись в матеріалі РБК-Україна нижче.
Правоохоронці зауважили, що росіяни можуть вдарити по Україні на Великдень. РБК-Україна написало, які поради для українців дали в поліції.
Крім того, ми писали, чи можна святити паску в суботу перед Великоднем.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини