Що робити, якщо опинився під завалами разом із дитиною: відповідь ДСНС

Якщо людина разом з дитиною опинилась під завалами, потрібно дотримуватися певних правил. Важливо зберігати спокій та підтримувати дитину розмовами.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Відомство пояснило, що представництво Дитячого фонду ООН в Україні та ДСНС радять, що перш за все потрібно переконатися, що дитина не поранена. Далі йому треба допомогти заспокоїтись.
«Приміром, обійміть або візьміть за руку. Також попросіть малюків дихати разом з вами глибоко та повільно», — йдеться у повідомленні від Мінреінтеграції.
Якщо ж під завалами поряд не виявилося води, необхідно попросити дитину затримувати в роті слину і здійснювати рухи, наче вона її жує і ковтає. Це також допоможе заспокоїтися.
Якщо дитина перебуває під завалами одна
У таких випадках необхідно покликати його, щоб зрозуміти, чи у свідомості дитина. Також потрібно запитати у дитини про її самопочуття.
«Постійно підтримуйте з нею зв’язок: розповідайте різні історії та згадуйте спільні радісні моменти. Переконайтеся, що допомога обов’язково прийде», — додали фахівці.

Скільки людей постраждали від війни в Україні
У лютому ООН повідомила, що через російське вторгнення в Україну загинуло понад 10,5 тисяч людей, майже 20 тисяч отримали поранення.
Також комісія ООН зібрала додаткові докази серйозних порушень та міжнародних злочинів, у тому числі воєнних злочинів та потенційно злочинів проти людяності, вчинених росіянами на тимчасово окупованих територіях. МЗС України відзначило шокуючий характер висновків комісії ООН.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини