Скільки зареєстрованих осіб враховують при призначенні субсидії? Відповідь ПФУ

В Україні громадяни мають право на нарахування субсидії. При нарахуванні її розміру включаються всі особи, які зареєстровані в житловому приміщенні. Однак є виключення.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Пенсійний фонд України.

Як пояснили у відомстві, до складу домогосподарства включаються всі особи, які зареєстровані в житловому приміщенні. Однак якщо така людина перебуває за кордоном понад 60 днів на день звернення за призначенням житлової субсидії то її не будуть враховувати.
З цього слідує, що якщо у будинку прописано три особи, але, наприклад, дружина з дитиною виїхали за кордон на строк понад 60 днів то тоді житлова субсидія призначається з розрахунку на одного члена домогосподарства.
Субсидії в Україні
У 2024 році в Україні на житлові субсидії було виділено 49,9 млрд гривень. Це більше ніж у 2023 році на 12,0 млрд гривень або на 32%.
Нагадаємо, в Україні сім’ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу, можуть отримати житлову субсидію. Але розмір субсидії вираховується індивідуально та залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на одну особу.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини