Лубінець спростував переговори з РФ щодо дітей та пояснив, що відбувається в Катарі

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що Україна за сприяння партнерів, повертає дітей, яких незаконно було викрадено Росією. Про це Лубінець заявив під час перебування в Катарі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова Лубінця в телемарафоні.

Омбудсмен зауважив, що Україна отримала щорічний звіт про права людини Департаменту США, згідно цього документу Росія демонструє зневагу про права людини у війні проти України.
За його словами, ті цифри, які взяті зі звіту не відображають реальної ситуації насправді РФ вчиняє сотні тисяч кримінальних злочинів пов’язаних з цивільними людьми, катуванням, порушення прав військовополонених.
Лубінець заперечив переговори з РФ, він додав, що Україна повертає дітей з депортації за сприяння партнерів, зокрема Катару.
«Я перебуваю в Катарі. Зустрівся з Державним міністром з питань міжнародного співробітництва Лолвою Рашид Аль-Хатеру. Саме безпосередньо за сприяння Катару Україна повернула українських дітей. Також в Катарі перебуває група повернутих дітей, які разом з батьками проходять психологічну реабілітацію. Україна продовжує повертати дітей, проте за сприяння партнерів», — наголосив він.

Депортація українських дітей
Від початку початку повномасштабного вторгнення до України Росія постійно депортує українських дітей до окупованого Криму та Білорусі й віддалених районів Росії.
Нагадаємо, на підконтрольну Україні територію повернули 17-річну дівчину та 16-річного хлопця, позбавлених батьківського піклування.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини