В Україні запускають платформу «Військовий асистент»: чим вона корисна

В Україні запускають платформу «Військовий асистент», що створена спеціально для військовослужбовців.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони України.

Проєкт реалізований у співпраці з Генеральним штабом Збройних сил і спрямований на спрощення та оптимізацію процесу подання офіційних документів.
«Наша мета — зробити процес подання документів максимально простим та ефективним», — розповів заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.
Що ви знайдете на платформі

Більш як 80 стандартизованих шаблонів для різноманітних ситуацій — від отримання відпустки до звільнення зі служби;

Формати .doc, .docx, та .pdf, що відповідають вашим потребам.

За даними Міноборони, шаблони розроблено з метою мінімізації помилок та зниження затримок з затвердженням документів, а також задля забезпечення ефективного захисту прав військових.
Ресурс працює на всіх типах пристроїв — від ноутбуків до смартфонів і планшетів, та буде постійно оновлюватися, щоб відповідати зростаючим потребам.

Реформа військово-лікарських комісій в Україні
ВЛК наразі знаходяться чи не на тому ж рівні скандальності та корупційності, ніж колишні військкомати. Є багато історій, як за хабар там можна отримати будь-яку довідку про непридатність. Тому влада вирішила реформувати ВЛК. Детальніше про це читайте в матеріалі РБК-Україна.
Президент України Володимир Зеленський заявляв, що військово-лікарські комісії у країні працюють неякісно. Він зазначав, що влада підготує рішення для того, щоб виправити такі проблеми.
У вересні минулого року Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо реформи військово-лікарських експертиз в Збройних силах України.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини