Зеленський розповів, скільки підприємств в Україні виробляють зброю для ЗСУ

В Україні працюють 500 підприємств оборонно-промислового комплексу. Вони виробляють озброєння для української армії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на президента України Володимира Зеленського у Telegram.

Глава держави привітав українців з Днем працівників та працівниць оборонно-промислового комплексу України. Президент вручив державні нагороди виробникам зброї.
Зеленський зазначив, що в Україні майже 300 тисяч людей задіяні у виробництві озброєння.
«Зараз в Україні працюють 500 підприємств оборонно-промислового комплексу. Майже 300 тисяч людей задіяні в цьому нашому такому важливому, пріоритетному виробництві. І все це дійсно одна з головних основ нашої незалежності. Події війни це доводять», — сказав глава держави.
Зеленський наголосив, що завдяки українським розробкам ЗСУ очищують Чорне море від ворожих кораблів, а українські «Стугни», броня та FPV-дрони вже не є чимось незвичним.

Зброя українського виробництва
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна налагодила серійне виробництво вітчизняного аналога «Шахедів».
За його словами, за минулий рік українська «оборонка» виросла в шість разів.
Міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Україна вже наздогнала РФ за кількістю дронів-камікадзе дальньої дії. За його словами, Україна має амбіції перевести виробництво РЕБ на ринкові рейки та відкрити його для підприємців.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини