Безкоштовні путівки у дитячі табори: хто зможе отримати у 2024 році

Кабінет міністрів розширив список категорій дітей, які зможуть отримати безкоштовні путівки в «Артек». Для цього було змінено Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.
Хто зможе отримати у 2024 році безкоштовні путівки у дитячий табір, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на повідомлення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Відтепер отримати безоплатні путівки для оздоровлення можуть отримати:
Діти учасників бойових дій, зокрема й добровольців
Діти загиблих (померлих) Захисників та Захисниць
Діти, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи та отримують допомогу на проживання ВПО
Зазначається також, що половина виділених путівок до Міжнародного дитячого центру (МДЦ) «Артек» передбачені для дітей, які живуть на території активних бойових дій.
Крім цього, отримувати безкоштовні путівки у дитячі табори мають право:
Діти-сироти, позбавлені батьківського піклування
Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одній прийомній сім’ї або дитячому будинку сімейного типу
Діти з малозабезпечених сімей
Діти, один з батьків яких загинув, пропав безвістю або помер від поранення, отриманого в зоні проведення АТО, здійснення заходів національної безпеки та оборони, відсічі та стримування російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, зоні бойових дій.
У Мінреінтеграції зазначили, що такі зміни дозволять надати можливість оздоровити більшу кількість дітей ВПО.
Додамо, що у кожному регіоні виділяють обмежену кількість путівок до місцевих та загальноукраїнських таборів. Щоб отримати таку путівку, потрібно звертатися безпосередньо до місцевих управлінь соціального захисту та надати необхідні документи.

Раніше ми писали про те, як обрати найкращий табір для дитини.
А ще розповідали про те, як в Україні змінять правила усиновлення та опіки над дітьми.

spot_img
Важливо
Схожі новини