Україна матиме хороші шанси у війні, якщо вона отримає більше допомоги США, — Пентагон

Шанси України на відбиття російської атаки будуть хорошими, якщо Сполучені Штати Америки нададуть їй додаткову допомогу.

Про це заявила помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Селеста Валландер, повідомляє РБК-Україна з посиланням на кореспондента «Голосу Америки» Джеффа Селдіна у Twitter.

Вона оцінила шанси України у війні як «дуже хороші», але умовою є продовження допомоги США.
«У них (України — ред.) є тверді плани, у них є твердий підхід», — додала Валландер, похваливши завзятість українських захисників.

Допомога Україні від США
Нагадаємо, США вже кілька місяців не надають Україні військової допомоги. Це пов’язано з тим, що Конгрес не може виділити фінансування.
У лютому Сенат ухвалив законопроект, що передбачає близько 60 млрд доларів на допомогу Україні. Документ відмовляються розглядати у Палаті представників, причиною є позиція республіканської більшості.
Спікер Палати Майк Джонсон нещодавно розповів, що допомогу Україні незабаром розглянуть, але до законопроекту можуть внести «важливі зміни». Це, зокрема, можливість допомоги нашій країні в кредит.
Зазначимо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна вже розробила план контрнаступу, але для цього потрібна зброя, у тому числі від США.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини