Техновиш Метінвест Політехника випустив перших магістрів та оголосив про набір студентів

Сучасний український виш Метінвест Політехніка випустив перших фахівців за затребуваними інженерно-технічними спеціальностями

Днями 143 магістри отримали дипломи, що дають їм можливість працювати на будь-яких підприємствах світу. Всі освітні програми акредитовані Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Вручення дипломів відбулося у Києві. У церемонії взяли участь керівництво університету та Групи Метінвест, представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Федерації металургів України, ректори технічних вишів країни.

Студенти навчалися за 11 освітніми програмами. Зі 143 магістрів 89 склали атестацію на відмінно, а 35 студентів отримали дипломи з відзнакою. Обрані спеціальності охоплювали: інтелектуальні системи управління в гірничо-металургійному виробництві, бізнес-процеси та операційну ефективність, комп’ютерні науки та цифровий інтелект, аудит і консалтинг безпеки праці, інноваційні технології та системи захисту довкілля, проєктне управління змінами в гірничо-металургійному бізнесі, комп’ютерне конструювання мехатронних систем, інноваційну діяльність у матеріалознавстві, сучасні технології прокатного виробництва, металургію сталі та новітні технології розроблення родовищ корисних копалин.

«Впевнений, що саме випускники Метінвест Політехніки стануть драйверами відновлення України, становлення потужної й технологічної промисловості. Цей випуск – перший крок на шляху до нової інженерної освіти, нової технічної еліти, нового майбутнього країни», — зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Техновиш Метінвест Політехника випустив перших магістрів та оголосив про набір студентів

Більшість випускників – співробітники підприємств Метінвесту, що планують і надалі розвиватися у професії, кар’єрно зростати, залишаючись надійною опорою України, зокрема — 40 запоріжсталівців. В когорті перших випускників «Політехніки» — дев’ять фахівців комбінату «Запоріжсталь». Серед них – Олександра Ліолько, начальниця сталеплавильної експрес-лабораторії комбінату.

«Найважливіша перевага особисто для мене — те, що Метінвест Політехніка взаємодіє з підприємствами, ми працюємо злагоджено, як єдине ціле. Ми проходили практику на виробництві, на конкретному виробничому процесі пізнавали і шукали проблеми, які ми могли б допомогти вирішити. Це допомагає краще засвоїти теорію та відпрацювати її на практиці», — говорить випускниця Метінвест Політехніки Олександра Ліолько.

З важливою подією цьогорічних випускників навчального закладу особисто привітав генеральний директор «Запоріжсталі» Роман Слободянюк.

«Перший випускний нового університету – це визначна подія, і щиро вітаю з цим студентів та викладачів вишу. Пишаюся фахівцями наших підприємств, які продовжують свій шлях професійного розвитку та опановують нові спеціальності. Впевнений, що це допоможе їм у побудові власної кар’єри, розвитку підприємства та української металургії майбутнього», — зауважив генеральний директор «Запоріжсталі» Роман Слободянюк.

Техновиш Метінвест Політехника випустив перших магістрів та оголосив про набір студентів

Під час навчання студенти пройшли понад 200 лекцій, понад 500 практик і офлайн-сесії – понад 200 годин практикумів на підприємствах Метінвесту в Кам’янському, Запоріжжі та Кривому Розі.

«Інженерна освіта вкрай важлива для відродження економіки й промисловості України в умовах війни. Збільшення відповідної кількості спеціалістів та їхня підготовка під реальні потреби економіки – ключові завдання, що стоять сьогодні перед вищої освітою. Такі профільні університети з фокусом на інженерно-технічні напрями особливо важливі для підприємств гірничо-металургійної галузі й мають стати основою для подолання кадрового дефіциту та драйвером розвитку української промисловості та науки», – зазначив міністр освіти й науки України Оксен Лісовий.

Метінвест Політехніка – це університет майбутнього, який надає нові широкі можливості для молоді, використовує сучасні цифрові системи та платформи в навчанні. Університет заснувала Група Метінвест у червні 2020 року, а у 2022 році пройшов перший набір студентів. Головна мета проєкту – поява в Україні вищої освіти європейського рівня. В університеті навчаються люди, які обрали для себе потрібні на ринку праці технічні спеціальності. Найкращим студентам Група Метінвест гарантує перше робоче місце, кар’єрне зростання, фінансову та інші мотивації.

Зараз триває другий набір студентів до вишу. Цього року університет набирає студентів на 16 бакалаврських і 18 магістерських програм, а також відкриває аспірантуру. Докладніше про вступ можна дізнатися за телефоном +38(095) 070-06-37 або на сайті https://mipolytech.education.

spot_img
Важливо
Схожі новини