Тімченко: наше завдання — відновити максимум потужності ТЕС після обстрілів

ДТЕК шукає обладнання для відновлення після обстрілів, щоб в наступний опалювальний сезон було достатньо потужностей. В це компанія інвестує всі доступні ресурси.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на генерального директора ДТЕК Максима Тімченка в інтервʼю Forbes.

«На двох з наших станцій пошкоджено всі блоки, але частину ми відновимо. Ще одна станція зупинена на непрогнозований період… З кожною атакою ми можемо відновити все менше обладнання. І в якийсь момент дійти до ситуації, коли не буде чого відновлювати. Зараз вся компанія максимально мобілізована — від людей, які розбирають завали, до тих, хто їздить в ЄС і США за обладнанням», — зазначив Тімченко.
За його словами, найшвидший спосіб — привезти обладнання зі Східної Європи, де є зачинені станції радянських часів. Співробітники ДТЕК вже поїхали до країн Балтії, у Болгарію, Румунію, щоб домовлятися про такі поставки.
«Другий напрям — використати незадіяне обладнання, яке є в Україні. Ми зараз в діалозі з «Укренерго», «Центренерго». Також обмінюємось обладнанням всередині групи», — додав він.
Генеральний директор ДТЕК зазначив, що під час війни пріоритетом компанії є відновлення зруйнованих станцій, мереж і підстанції, стабільний видобуток газу та вугілля. Відповідно всі інвестиції компанії йдуть на відновлення.
Раніше повідомлялося, що після двох масштабних атак росії по енергетичній системі 22 та 29 березня ДТЕК втратив 80% генеруючих потужностей.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини