Теплова, гідрогенерація та підстанції «Укренерго» зазнали найбільших пошкоджень внаслідок останніх атак, — Кудрицький

Внаслідок останніх атак по енергетичній інфраструктурі України найбільших пошкоджень зазнали теплова та гідрогенерація.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю голови «Укренерго» Володимира Кудрицького.

«Найбільших таких пошкоджень зазнали гідроелектростанції, теплові електростанції, деякі теплоелектроцентралі. І також атак зазнали численні магістральні підстанції «Укренерго». Тобто ворог намагався протягом цього періоду з 22 березня по сьогоднішній день включно уразити як здатність України, української енергосистеми виробляти електрику так і здатність її транспортувати магістральними мережами», — сказав він.
Кудрицький зазначив, що теплові та гідро електростанції – це ті генеруючі об’єкти, які забезпечують збалансовану роботу енергосистеми протягом доби.
Він додав, що через обстріли ці енергооб’єкти були вимушені скоротити виробництво електроенергії, через що Україна збільшила імпорт електрики з Європи.
«До потепління загальне споживання в енергосистемі падає. Тому в принципі такого гострого дефіциту ми не спостерігаємо», — наголосив Кудрицький.
Нагадаємо, 22 та 29 березня росія завдала масованих ударів ракетами та дронами по енергетичним об’єктам України.
Внаслідок суттєвого пошкодження об’єктів ДТЕК Ріната Ахметова, іншої генерації та мережевого обладнання в деяких областях були проблеми з електропостачанням.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини