Зеленський анонсував вітчизняну зброю проти КАБів

Україна почала розробляти вітчизняну зброю проти російських керованих авіабомб.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю українського президента Володимира Зеленського.

Зеленський пояснив, що проти російських КАБів спрацьовує лише один формат захисту, і це ППО.
«Тільки один формат спрацьовує — системи ППО. Ти збиваєш російські носії — і воно кілька десятків разів спрацювало. Вони йдуть далі, вони це розуміють, вони роблять КАБи, які працюють на більшій дистанції. Вони зараз збільшили відстань, а ми повинні збільшувати дальність систем ППО», — пояснив президент.
Водночас Зеленський повідомив, що Україна вже працює над виробництвом зброї, що протистоятимете ворожим КАБам.
«Інша зброя проти КАБів у нас розробляється. Вітчизняна. Не буду поки говорити яка», — сказав глава держави.

Виробництво зброї в Україні
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна повинна стати настільки сильною та ефективною, аби Росія знала що на кожен її удар буде відповідь, а для цього необхідно посилити виробництво вітчизняної зброї.
Зазначимо, що Україна, зокрема, вже виробляє власне далекобійне озброєння. Наприклад, спеціалістам вдалося розробити нову версію ракет «Нептун». А нещодавно стало відомо про початок серійного виробництва дронів, які є своєрідним аналогом іранських «Шахедів».
За словами міністра з питань стратегічної промисловості Олександра Камишіна, Україна значно збільшила виробництво боєприпасів. Наприклад, мін у 42 рази, артснарядів майже в 3 рази.
Крім того, нещодавно за рішення Кабінету міністрів в Україні створили Промислово-оборонний комітет. До його роботи залучать виробників зброї, незалежних експертів та фахівців.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини