Обстріл Покровська: росіяни розбомбили офіс міжнародної організації

Росіяни розбомбили та повністю зруйнували офіс «Лікарів без кордонів» в Донецькій області. Через російську атаку було поранено місцевих мешканців.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook організації «Лікарі без кордонів».

«Сьогодні, 5 квітня, близько 3:00 офіс «Лікарів без кордонів» у Покровську, що в Донецькій області, було розбомблено та повністю зруйновано. Наші колеги не зазнали ушкоджень», — повідомили в організації.

Фото: росіяни знищили офіс «Лікарів без кордонів» (facebook.com/msf.ukrainian)

Через російську атаку було поранено п’ятьох місцевих мешканців, які перебували поблизу офісу.
«Ми засуджуємо атаку на офіс, який надавав екстрену медичну гуманітарну допомогу людям в донецькій області. «Лікарі без кордонів» закликають захистити свої об’єкти, а також цивільних осіб, працівників гуманітарних організацій та охорони здоров’я», — додали в організації.
Координатор з надзвичайних ситуацій «Лікарів без кордонів» в Україні Вінченцо Порпілья наголосив, що атака на офіс організації є далеко не поодиноким випадком.
«Руйнування цивільної інфраструктури було характерною рисою цієї війни протягом тривалого часу», — підкреслив Порпілья.

Лікарі без кордонів
«Лікарі без кордонів» — це міжнародна незалежна медична гуманітарна організація, що надає допомогу жертвам збройних конфліктів, епідемій, природних катастроф та людям, які не отримують медичної допомоги.
Нині здійснює діяльність у понад 70 країнах світу. У 1999 році була відзначена Нобелівської премії миру. У грудні 2021 року відзначила 50-річчя своєї діяльності. В Україні працює від 1999 року.
Обстріл Покровська
Нагадаємо, ми повідомляли, що сьогодні російські окупанти атакували Покровськ Донецької області, обстрілявши приватний сектор.
Поранення отримали п’ять людей, в тому числі 14-літній хлопець.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини