Україна і Данія підписали меморандум про співпрацю у сфері оборонних закупівель

«Агенція оборонних закупівель» підписала меморандум з Організацією закупівель і логістики Міністерства оборони Данії. Він необхідний для співпраці у сфері оборонних закупівель.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони України.

Зазначається, що на зустрічі були присутні заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков, директор «Агенції оборонних закупівель» Марина Безрукова, а також командувач Організації закупівель і логістики Міністерства оборони Данії генерал-лейтенант Кім Йоргенсен.
«Ми щиро вдячні нашим партнерам із Данії за стійку підтримку України. Ця подія — це ще один важливий крок у поглибленні нашої співпраці в постачанні Збройним силам України сучасного озброєння та військової техніки», — зазначив Кліменков.
Що передбачає меморандум
У межах меморандуму «Агенція оборонних закупівель» та Організація закупівель і логістики Міністерства оборони Данії домовилися про обмін досвідом та співпрацю у сфері закупівель озброєння на зовнішніх ринках.

Фото: Зустріч (mil.gov.ua)
Безрукова сказала, що закупівлі сучасного озброєння у співпраці з міжнародними партнерами є одним із ключових фокусів «Агенції оборонних закупівель».
«І ми переконані, що посилення взаємодії з Організацією закупівель і логістики Міністерства оборони Данії сприятиме укладенню нових контрактів і модернізації наших Збройних сил», — додала Безрукова.
«Агенція оборонних закупівель»
Наприкінці січня Міністерство оборони призначило керівницею держпідприємства «Агенція оборонних закупівель» Марину Безрукову. Також у відомстві анонсували створення Наглядової ради з професійних і компетентних менеджерів міжнародного рівня.
Уже на початку лютого стало відомо, що представники України та Швеції обговорили терміни та умови придбання для України партії БМП CV-90 шведського виробництва.
А ще «Агенція оборонних закупівель» Міністерства оборони цього року планує підписати контракти на «сотні тисяч» безпілотників.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини