Хакери ГУР атакували сервер органів держвлади РФ та сайт держнагород, — джерело

Хакери Головного управління розвідки України (ГУР) атакували одразу кілька важливих серверів у Росії. Атаки наразі тривають.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело у спецслужбах.

«23 березня здійснено кібератаки на сервер органів влади держави-агресора», — розповіло джерело.
Зокрема, заблоковано роботу сайтів www.avard.gov.ru (сайт держнагород РФ), www.gov.ru (сервер органів держвлади РФ) та кінцевий сервер fso.gov.ru (сайту Федеральної служби охорони РФ).
«Атаки тривають», — додали в спецслужбах.

Не перша атака
Нещодавно хакери перехопили листування глави російського парламенту із главою Кремля Володимиром Путіним. Зокрема, в ній Володін пропонував Путіну після «виборів» посилити контроль у РФ і конфронтацію з країнами Заходу.
На початку березня хакери Головного управління розвідки (ГУР) влаштували маштабну DDoS-атаку на сервери Міноборони Росії. Вони отримали доступ до масива даних та документів, в тому числі і секретних.
В кінці лютого українські хакери атакували найбільший інтернет-портал Росії Mail.ru. Частина користувачів втратила доступ до своїх облікових записів.
Зазначимо, що IT-армія України розпочала свою роботу на третій день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. За цей час наші хакери атакували понад 4 тисячі ресурсів країни-окупанта.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини