Говорити про стабілізацію фронту під Авдіївкою зарано, — експерт

Найближчим часом стане зрозуміло, чи утримають ЗСУ позиції під Авдіївкою. Говорити ствердно, що ми відбили всі атаки і фронт на захід від Авдіївки стабілізований, як мінімум, непрофесійно.
Про це в коментарі РБК-Україна заявив колишній речник Генштабу ЗСУ, полковник Владислав Селезньов.

За його словами, в районі Тоненького ситуація «надзвичайно складна, кризового рівня». У районі Бердичів теж.
«Чи вдасться нам стримати наступаючих у районі Орлівки, жодна жива душа не скаже. Тому що противник ще має ресурси, а наші позиції досить хиткі», — вважає експерт.
«Найближчим часом стане зрозуміло, чи ми утримаємо позиції. Але говорити ствердно, що ми відбили всі атаки і фронт на захід від Авдіївки стабілізований, як мінімум непрофесійно», — додав Селезньов.
Детальніше про те, як ЗСУ закривають «больові точки» на фронті і чи вирішиться результат війни влітку, можна прочитати в матеріалі РБК-Україна.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський, даючи оцінку ситуації на полі бою станом на 11 березня, в інтерв’ю французькому BFMTV заявив, що українським захисникам вдалося зупинити наступ Росії.
За даними Інституту вивчення війни на 15 березня, битви продовжуються на різних напрямках: на північний захід від Авдіївки біля Бердичів та Новобахмутівки; на захід від Авдіївки біля Орлівки, Тоненького та Семенівки; та на південний захід від Авдіївки біля Первомайського, Водяного та Невельського. Українські сили продовжують утримувати свої позиції там.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини