Шмигаль анонсував запуск ще двох індустріальних парків в Україні

В Україні запрацюють ще два індустріальні парки — у Рівненській та Львівській областях.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на виступ прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля під час засідання Кабінету міністрів.

«Сьогодні ухвалюємо рішення про започаткування ще двох нових індустріальних парків», — сказав Шмигаль.
Як розповів премєр, перший парк розташований у Рівненській області. Це індустріальний парк зі спеціалізацією на промислову переробку. Очікується створення 1400 робочих місць та інвестиції на суму більш ніж 1 млрд гривень.
Другий індустріальний парк буде у Львівській області. Спеціалізація — переробна промисловість з особливим акцентом на меблевому виробництві. Інвестиції — більше 2 млрд гривень. Очікується створення більш ніж 2 тисяч нових робочих місць.
«За останні пів року ми бачимо непоганий прогрес у створення нових індустріальних парків. Цього року заклали в бюджеті 1 млрд гривень для їх розвитку», — додав Шмигаль.
Кількість індустріальних парків в Україні зростає
Нагадаємо, у травні 2023 року ми повідомляли, що в Україні побудували новий індустріальний парк під назвою «Долина Стрий», який з’явиться на території сформованого ще за радянських часів промислового району міста Стрий у Львівській області. Вартість проекту 750 млн гривень, а нових робочих місць з’явиться близько 700.
За інформацією прес-служби Верховної ради, індустріальний парк створено за ініціативою Стрийської міської ради терміном на 30 років.
Цікаво, що кількість таких парків зростає щороку. Так, «Долина Стрий» став 62 індустріальним парком в Реєстрі індустріальних парків. Лише минулого року до Реєстру індустріальних парків було включено 9 парків.
Адже пріоритет на переробну промисловість — це один з напрямків діяльності для майбутнього України.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини