Повну партію мінометів у рамках ініціативи «ОКО ЗА ОКО 2» передали військовим

Мережа ОККО та фонд «Повернись живим» завершили передачу у військо мінометів, придбаних у рамках ініціативи «ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів». Таким чином, сили оборони отримали на підсилення 300 мінометів калібру 82 мм.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт ОККО.

Як йдеться у повідомленні, торік підрозділи територіальної оборони отримали завдяки ініціативі повну партію кулеметів з 200 одиниць калібру 12,7 мм.
Крім того, їм на озброєння вже передано й 50 автоматичних гранатометів калібру 40 мм. В рамках проєкту залишилося відвантажити ще 50 таких гранатометів. ОККО і «Повернись живим» очікують надходження цієї зброї від виробника.
«Дякуємо кожному українському водію, який заправляв PULLS помсти на ОККО і в такий спосіб долучився до забезпечення військових кулеметами, мінометами і гранатометами. Адже вже другий рік поспіль ми перераховуємо кошти з кожного проданого літра нашого брендового пального у фонд «Повернись живим». Під час «ОКО ЗА ОКО 2″ вдалося закумулювати 400 мільйонів гривень — ось у такі неймовірні суми перетворюються ваші заправки і донати», — коментує віце-президент з маркетингу ОККО Василь Дмитрів.

Він також повідомив, що поки завершується передача зброї в межах другого етапу проєкту, стартувало «ОКО ЗА ОКО 3». Цього разу мета ще амбітніша — 0,5 млрд гривень на забезпечення 10 підрозділів Десантно-штурмових військ комплексами виявлення і знищення ворога — Пульстронами.
«Міномети калібру 82-мм — головна зброя на рівні рот, а подекуди і батальйонів. З ними наші бійці можуть подавляти противника на відстані до чотирьох кілометрів у наступі і в обороні. І передані війську 300 нових таких мінометів — відчутна для фронту кількість», — говорить заступник директора фонду «Повернись живим» Олег Карпенко.
Нагадаємо, від початку повномасштабної війни мережа ОККО перерахувала уже 1,5 млрд гривень на підтримку ЗСУ та гуманітарні потреби.
Згідно з рейтингом, укладеним NV Бізнес, ОККО входить у топ-10 українських бізнесів, які найбільше допомагають ЗСУ й державі в період повномасштабної війни. А серед компаній паливного ритейлу мережа є абсолютним лідером за цим показником.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини