Щонайменше половина виробництва НПЗ під Нижнім Новгородом зупинена, — Reuters

Робота щонайменше половини виробництва нафтопереробного заводу «Лукойл-Нижньогороднафтооргсинтез» (НОРСІ) у місті Кстово зупинена внаслідок атаки дрона. Причиною стала поломка установки з обробки сирої нафти «АВТ-6».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Як повідомлялось раніше, безпілотник атакував НОРСІ, який у місті Кстово Нижньогородської області сьогодні вранці, 12 березня.
Анонімні російські джерела в галузі повідомили виданню, що в результаті атаки основна установка переробки нафти «АВТ-6» на НОРСІ була пошкоджена. За їх словами, це означає про зупинку щонайменше половини виробництва на заводі.
«Лукойл відмовився від коментарів», — йдеться в повідомленні.
За даними галузевих джерел, НОРСІ переробляло близько 15,8 млн тонн російської нафти на рік, або 5,8% від загального обсягу переробленої нафти.

Атаки на НПЗ в Росії
Варто зазначити, що атаки українських дронів на російські НПЗ стають все більш систематичними. Так, нещодавно безпілотник атакував один із найбільших нафтопереробних заводів в Ярославлі.
Також джерела РБК-Україна повідомляли, що дрони СБУ вразили НПЗ у Туапсе, внаслідок чого була потужна пожежа.
Крім того, дрони СБУ влучно відпрацювали по нафтовому терміналу «Усть-Луга Ойл». Там переробляють паливо, яке, зокрема, постачається і для військ РФ.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини