У Чернівецькій області лише 1% боржників не мали змогу оплатити спожиту електроенергію, — постачальник

В Чернівецькій області з 900 боржників, які не платять за світло, лише 10-12 осіб захотіли реструктуризувати свій борг.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Чернівецької обласної енергопостачальної компанії Ліліану Юнашко.

«Дуже багато людей почали зловживати цим мораторієм. Десь можливо вони ще побачили якусь дезінформацію в соцмережах про те, що вони мають право не платити», — сказала вона.
Юнашку підкреслила, що коли людина перестає сплачувати рахунки за спожиту електроенергію, то сума її боргу починає накопичуватись, а згодом все одно доведеться гасити свої заборгованості.
«Ми пропонуємо їм договір на реструктуризацію. Тобто, оплата цього боргу частинами. Але насправді якщо там в першому списку було майже 900 людей на відключення, тобто з них 10-12 людей лише захотіли укласти цей договір», — наголосила вона.
Вона також додала, що така кількість бажаючих реструктуризувати пов’язана з тим, що для того, щоб укласти такий договір людина має показати довідку про доходи.
«І ми дивимося на ту довідку і бачимо, що людина насправді може оплатити цю суму, тому так і виходить», — підсумувала вона.
Раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявляв, що скасування мораторію на відключення боржників за електроенергію було необхідне для встановлення справедливості між споживачами.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини