У Чернігівській області росіяни використовують безпілотники із запалювальною сумішшю, — ДПСУ

Російські війська на прикордонні Чернігівської області почали застосувати безпілотники із запалювальною сумішшю, які спричиняють пожежі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

«Спостерігаємо новий рівень безвідповідальності з боку росіян. Прояви агресії Росії щоденно відображають безглуздість та небезпеку її дій.Окупанти, здавалося б, вичерпали всі можливі способи нашкодити Україні, але зараз вони вирішили випробувати навіть безпілотники з запалювальною сумішшю», — йдеться в повідомленні.
Так, днями в одній з прикордонних громад у Чернігівській області прикордонники зафіксували факт скидання з ворожого безпілотника невідомого предмета, який після удару об землю загорівся.
Як зазначили прикордонники, вони вчасно зреагували й не дали пожежі поширитися та зашкодити природі.
Ситуація в Чернігівській області
Нагадаємо, від початку російського вторгнення майже вся область була захоплена окупантами країни-агресора. Попри це Чернігів, Ніжин, Прилуки та ще кілька міст тримали оборону і не були окуповані, проте зазнавали російських обстрілів.
3 квітня минулого року значна частина області аж до Чернігова була звільнена від окупантів, а до 6 квітня загарбники залишили область.
Раніше глава Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус розповідав, що Росія здатна протягом тижня-трьох сформувати достатній контингент для повторного наступу на територію Чернігівської області.
«Росія сьогодні здатна дуже-дуже швидко, протягом тижня, двох-трьох сформувати контингент, достатній для повторного наступу на територію області. Вони це здатні зробити швидко, але чи вони це зроблять, чи ні — залежить, зокрема, від того на скільки ми будемо працювати з точки зору нарощування фортифікацій», — зауважив Чаус.
Він наголосив, що військові РФ, слідкують за діями України, та оборонними процесами військових.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини