Кулеба відповів Папі Римському: закликаю не повторювати помилок і підтримати Україну

Ватикану не варто повторювати помилок минулого. Навпаки необхідно підтримати Україну та її народ у справедливій боротьбі за своє життя.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу.

«Наш прапор — жовто-блакитний. Це прапор, під яким ми живемо, вмираємо і перемагаємо. Ми ніколи не піднімемо ніяких інших прапорів», — зауважив Кулеба.
Міністр наголосив, що стратегія Ватикану щодо білого прапора тягнеться ще з першої половини ХХ століття.
«Закликаю не повторювати помилок минулого і підтримати Україну та її народ у справедливій боротьбі за своє життя. Найсильніший той, хто в битві між добром і злом стоїть на боці добра, а не намагається поставити їх в один ряд і назвати це «переговорами», — підкреслив Кулеба.
Глава МЗС подякував Папі Франциску за його постійні молитви за мир.
«Продовжуємо сподіватися, що після двох років руйнівної війни в серці Європи Понтифік знайде можливість здійснити Апостольський візит в Україну, щоб підтримати понад мільйон українських католиків, понад п’ять мільйонів греко-католиків, усіх християн і всіх українців», — наголосив він.
Що передувало
Папа Римський Франциск зробив неочікувану заяву щодо війни на території України. Згідно з записом інтерв’ю, яке повинно вийти лише 20 березня, понтифік заявив, що найсильніший той, хто «дивиться на ситуацію, думає про людей, має мужність підняти «білий прапор» й «веде переговори».
Варто пояснити, що Франциск й раніше закликав до дипломатичного врегулювання війни між Україною та Росією, втім, цього разі він вперше фактично закликав Київ здатись.
Заяву Франциска викликала засудження з боку президента Латвії Едгарса Рінкевичса, який заявив, що перед злом не можна капітулювати.
Тим часом у Ватикані вже виправдались за слова понтифіка й відзначили, що Папа Римський мав на увазі не капітуляцію Києва, а лише діалог шляхом переговорів.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини