Кулеба різко висловився про росіян: навіть раби бунтують

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав недоречним називати росіян рабами. Як зауважив міністр, навіть раби бунтують, а росіяни — ні.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на литовський портал Delfi.

«Російське суспільство іноді називають рабами, бо вони слухняно слухають усе, що їм нав’язує їхній рабовласник Путін. Але навіть раби повстають. Тому я вважаю недоречним називати російське суспільство рабами», — сказав Кулеба.
Крім того, український міністр виключив можливість того, що росіяни можуть повстати проти диктатури у найближчому майбутньому.
«Принаймні, зараз я не бачу жодного фактора «X». Якщо вони «проковтнули» смерть Навального, то… Але це може змінитися, якщо зміниться ситуація в Росії на фронті і в глибині Росії. Але для того, щоб Україна змінила ситуацію, потрібна зброя», — наголосив він.
Нагадаємо, раніше глава МЗС закликав західних союзників до необмежених постачань зброї в Україну. За словами Кулеби, допомога «крапля за краплею» більше не працює.
Крім того, Кулеба заявляв, що країни Балтії здатні перемогти у разі нападу з боку РФ. Але країни можуть бути розбомблені як Бахмут та Авдіївка в Україні.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини