Крадуть вікна та завозять неякісні ліки. В Луганській ОВА розповіли про життя в окупації

Російські військові вже не перший рік зчиняють злочини на території тимчасово окупованої Луганської області.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Луганської обласної військової адміністрації.

В ОВА повідомили, що на фоні передвиборчих дій російські окупанти активізували свої обіцянки про краще життя, однак це лише для ще більшого заглиблення людей в російську інформаційну бульбашку.
«Жителі так званої «ЛНР» наразі перебувають в інформаційній бульбашці передвиборчої кампанії — лунає багато обіцянок щодо запуску промислових підприємств і пошуку інвесторів. Все це схоже на підготовку до розпилу об’єктів на металобрухт», — наголосив начальник Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко.
За його словами, грошей, які обіцяють виділити ці інвестори, не вистачить навіть на відновлення і запуск «Азоту».
Власенко також повідомив, що відкриття аптеки в Сєвєродонецьку з неякісними російськими ліками російські окупанти прирівняли до загальнонаціонального свята.
Ситуація в Рубіжному
За даними ОВА, загарбники розбили Рубіжне під час штурмів міста навесні 2022 року, а вже наприкінці 2023-го почали його розбирати.
Адміністрація зауважила, що показові ремонти росіяни проводять виключно у вцілілих будинках. Однак навіть в них не повсюди їх завершують.
«В одній із багатоповерхівок вони демонтували цілі вікна, пообіцявши мешканцям встановити нові. І згодом зникли. Кілька тижнів в будинку суцільні протяги. Окупаційна адміністрація міста не реагує», — додали в ОВА.
Нагадаємо, ми писали, що на тимчасово окупованій території Луганської області росіяни почали розбирати обладнання шахт та вивозити все «вирізане».
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини