Росіяни зганяють військових на «вибори президента» в окупації, — ЦНС

Російські терористи намагаються збільшити явку на так званих «виборах президента» на тимчасово окупованих територіях шляхом примусового голосування особового складу.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу «Центру національного спротиву».

Головним завдання «виборів» в окупації є не обрання російського диктатора Володимира Путіна, а «висока явка», яка повинна свідчити про підтримку окупації з боку місцевих.
«Для збільшення кількості осіб, що проголосували, росіяни організували «вибори» у своїх окупаційних частинах, що розташовані на ТОТ. За явку відповідають замполіти. Окупаційні війська мають завершити голосування до 15 березня й саме їх бюлетені стануть основою для фальсифікацій явки», — додає ЦНС.

Фото: росіяни зганяють військових на «вибори» президента в окупації (sprotyv.mod.gov.ua)
Вибори у Росії
У Росії вибори президента триватимуть три дні — з 15 по 17 березня 2024 року. 8 грудня 2023 року Путін офіційно заявив про намір знову переобиратися.
Як писало Reuters, у такому разі Путін зможе залишатися при владі щонайменше до 2030 року. Причому прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков уже заявив, що Путіна переоберуть із результатом у 90% голосів.
Нещодавно стало відомо, що у Росії відмовили в реєстрації кандидатом на президентські вибори Борисові Надєждіну. Він донедавна вважався «головним конкурентом» Путіна у голосуванні.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини