КПП «Шегині» стоїть повністю. Яка ситуація на кордоні з Польщею

Польські фермери повністю заблокували КПП «Шегині» — не пропускають фури ні на в’їзд, ні на виїзд з України. Частково перекритий і «Ягодин».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка під час телемарафону.

«Ситуація за останні дні фактично не змінювалася, але сьогодні маємо певну зміну по напрямку пункту пропуску «Шегині». Бо о 13:00, як повідомила нам польська сторона, польські фермери відмовилися пропускати будь-яку вантажівку яка слідує чи то в бік України, чи в бік Польщі. Хоч і до цього на цьому напрямку відмічався такий критичний мінімум перетину кордону вантажівками», — розповів він.
До прикладу, як зазначив Демченко, за минулу добу цей напрямок перетнули тільки 47 вантажних транспортних засобів в обох напрямках.
«А після 13:00 й зараз ми фіксуємо по нашому пункту пропуску безпосередньо, що вантажівки не рухаються ні з Польщі, ні в Польщу. Польська сторона не приймає вантажні транспортні засоби до себе з України», — констатував спікер.
КПП «Ягодин»
Також, як каже представник ДПСУ, суттєве зниження кількості перетинів кордону вантажівками залишається і по напрямку пункту пропуску «Ягодин».
«За минулу добу тут перетнуло кордон 111 вантажівок які слідували з Польщі в Україну. Як і раніше польські фермери не пропускають тут жодної вантажівки, яка слідує з України в Польщу. За останні дні це «нульові» показники перетину кордону в бік Польщі на цьому напрямку», — додав він.
Ситуація на кордоні з Польщею
Станом на 1 березня польські фермери продовжують блокувати рух вантажних транспортних засобів. Спостерігається значне ускладнення для перетину кордону — як в напрямку України, так і в напрямку Польщі.
Блокування польські фермери продовжують здійснювати на шести пунктах пропуску — «Ягодин», «Устилуг», «Угринів», «Рава-Руська», «Шегині» та «Краківець».
Станом на ранок 1 березня на всіх цих напрямках на території Польщі сукупно в чергах з можливістю подальшого руху в бік України очікувало близько 2350 вантажних транспортних засобів. Найбільше навпроти пунктів пропуску «Краківець», «Рава — Руська» та «Ягодин». Детальніше про ситуацію — у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини