ФГВФО порушує права акціонерів «Конкорду», — співвласниця банку

Співвласниця АТ «АКБ «Конкорд» заявила, що Фонд гарантування вкладів порушує права акціонерів банку — на справедливий суд та доступу до інформації, а також право на свободу слова.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Олени Сосєдки.

«Фонд гарантування вкладів не лише позбавив акціонерів «Конкорду» права на справедливий суд, відкликаючи позови, подані ще до того, як розпочався процес ліквідації банку, а й незаконно позбавляє права на інформацію, передбачену законодавством, не відповідаючи на наші запити. Як виявилось, Фонд ще й шле відписки на запити ЗМІ, таким чином порушуючи конституційне право громадян на свободу слова», — написала Сосєдка.
Крім того, за її словами, Фонд звинувачує акціонерів «Конкорду» в тому, що вони хочуть забрати свої кошти, на які, як акціонери банку, мають повне право. «Проте, ФГВФО замовчує те, що на його потреби тільки з банку «Конкорд» в місяць йде близько 6 мільйонів гривень», — зазначила Сосєдка.
Вона також підкреслила, що акціонери «Конкорду» слідкуватимуть за тим, щоб ліквідація банку проводилася прозоро і згідно чинного законодавства.
«Якщо ви вважаєте тиском те, що ми хочемо, щоб процес ліквідації нашого банку «Конкорд» відбувався чесно та прозоро, тоді так — це тиск. І ми, як акціонери, будемо продовжувати «тиснути» та слідкувати за тим, щоб все відбувалося згідно з чинним законодавством, а всі вкладники та кредитори отримали свої виплати», — підкреслила Сосєдка.
Вона додала, що акціонери «Конкорду» відкриті до спілкування зі ЗМІ та представниками Фонду гарантування вкладів фізосіб.
Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звинуватив банк «Конкорд» у тиску та спробах перешкоджання його співпраці з представниками податкової та інших держорганів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини