У Латвії обшукали торгово-промислову палату через порушення санкцій проти РФ

Правоохоронці Латвії обшукали Валмієрське відділення Латвійської торгово-промислової палати в рамках кримінальної справи за фактом порушення санкцій проти Росії.
Про це заявила Служба держбезпеки Латвії, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Delfi.

22 лютого на кількох об’єктах у Валмієрі служба провела кримінально-процесуальні дії за підозрою в порушенні санкцій Євросоюзу.
Зазначені кримінально-процесуальні дії служба провела в межах кримінального процесу, який було розпочато 24 листопада 2023 року. Під час розслідування Служба держбезпеки отримала інформацію про незаконні дії, пов’язані з експортом квадратної фанери в Україну.
Під час розслідування з’ясувалося, що з Латвії в Україну з використанням підроблених документів про походження товарів з Казахстану і Киргизії було експортовано фанерні вантажі, вироблені в Росії та Білорусі.
Угоди, в яких використано необґрунтовано видані сертифікати походження товарів, сприяли порушенню міжнародних санкцій.
Латвійська торгово-промислова палата
Найбільше товариство підприємців у Латвії, в якому об’єдналося 6000 членів підприємств усіх регіонів і галузей, асоціацій, міських підприємницьких клубів та інших об’єднань підприємців.
Росія продовжує обходити санкції
Нещодавно Politico писало, що незважаючи на санкції щодо російської нафти, країна-агресор у 2023 році заробила 1 млрд євро від купівлі пального Європейським союзом.
Також ЗМІ повідомляли, що італійська компанія Beretta досі імпортує в Росію стрілецьку зброю через власну «дочку» та компанії збройового барона Михайла Хубутії.
А в Чехії заявляли, що російські спецслужби, як і раніше, активні в Європі, вони допомагають обходити санкції Європейського союзу.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини