Зеленський назвав країни, які будуть під загрозою, якщо дати Росії паузу

Якщо Росії дати паузу у війні, то під загрозою опиняться країни, де Кремль може набути миттєвого «ефекту успіху». Тому главі Кремля Володимиру Путіну не можна дати «політично вижити».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента України Володимира Зеленського під час прес-конференції з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою.

За його словами, Росія робить висновки щодо помилок, які робила в Україні і вона буде дестабілізувати і далі, якщо їй дати паузи, якщо їй дати можливість вижити в агресії проти України.
«Якщо дати політично вижити Путіну, Росія тоді буде використовувати іншу тактику. Вона буде робити вплив на ті країни, де вона може отримати одразу ефект успіху. А це значить, країни менші, а тому під загрозою, я впевнений, і балтійські держави, і Молдова, і балканські держави, всюди, де Радянський союз мав присутність», — сказав він.
Також Зеленський наголосив, що Росія «не проковтнула Україну, вона не змогла».
«Я вдячний вашим державам всьому світові, те, що вони допомогли Україні бути міцною. І зараз треба не робити пауз, а посилювати Україну. Тому що Росія точно на цьому не зупиниться», — констатував український лідер.
Візит Зеленського до Албанії
Президент України Володимир Зеленський прибув до Албанії незадовго до півночі 28 лютого на саміт «Україна — Південно-Східна Європа», який відбудеться в цей ж день.
Це перший візит Зеленського до Тірани, який відбувся всього за кілька днів після двох років після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Детальніше — у матеріалі.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини