В Україні працюють над відкриттям авіаційного простору, — Кубраков

Україна обговорює та працює над відкриттям авіаційного простору. Наразі оцінюються ризики відповідного рішення.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова під час форуму «Україна. Рік 2024».

«Ведемо консультації з американськими та європейськими регуляторами з безпеки над відкриттям авіаційного простору. Складний процес, але перші формальні кроки Україна робить вже зараз», — сказав він.
Кубраков додав, що Україна оцінює ризики щодо відкриття повітряного простору, але термінів відповідного рішення поки немає.
«Саме в ці тижні ми подаємо офіційні заяви, оцінку ризиків до відповідних регуляторів. Терміни називати точно ніхто не буде», — зазначив міністр інфраструктури України.

Відкриття повітряного простору України
Нагадаємо, що в Україні протягом останнього року обговорюють можливість відкриття повітряного простору для цивільних літаків. Раніше заступник керівника Офісу президента України Андрій Сибіга заявляв, що першим аеропортом, який відкриють в Україні, стане «Бориспіль».
Також була думку про відкриття аеропорту у Закарпатській області. А очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив, що Україна обговорює можливість відкриття Львівського аеропорту. Це дозволить відновити авіасполучення з країнами ЄС.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини