В Польщі вчетверте за місяць розсипали українське зерно. Кубраков різко відреагував

В Польщі в четвертий раз за місяць розсипали зерно, що йшло транзитом по залізниці. Цього разу знищено понад 150 тонн зерна.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова.

«Зерно йшло транзитом до порту Гданськ, а потім до інших країн. Четвертий випадок вандалізму на залізничних вокзалах Польщі. Четвертий випадок безкарності та безвідповідальності. Як довго уряд і польська поліція дозволять продовжувати цей вандалізм?», — наголосив Кубраков.
Він зауважив, що вся українська сільгосппродукція везеться в пломбованих вагонах і прямує транзитом в інші країни.
«Ми суворо дотримуємося закону. А ви?», — підкреслив міністр.
Кубраков повідомив, що в наслідок цього вандалізму було знищено 160 тонн українського зерна.

Фото: знищено понад 150 тонн зерна (twitter.com/olkubrakov)
Блокада кордону
Нагадаємо, у лютого протести на польсько-українському кордоні відновилися. Пункти пропуску блокують фермери, а нещодавно вони заявили про «тотальну блокаду» кордону, а також почали висипати українське зерно.
Раніше президент Володимир Зеленський провів селектор щодо ситуації на кордоні, а потім запропонував президенту Польщі Анджею Дуді та прем’єру Дональду Туску зустрітися на кордоні.
Прем’єр Польщі Дональд Туск анонсував, що зустріч урядів обох країн пройде 28 березня у Варшаві.
Також Туск заявив, що Польща внесе прикордонні переходи з Україною, а також ділянки автомобільних і залізничних доріг до переліку об’єктів критичної інфраструктури. Це дозволить прибрати перепони на кордоні для постачань зброї і гуманітарки.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна у Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини