Окупанти погрожують відбиранням житла на тимчасово окупованій території, — ЦНС

Під час перевірок мешканців тимчасово окупованих територій, росіяни вимагають перереєстрацію нерухомості. За невиконання даної процедури загарбники погрожують відбирати житло.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр національного спротиву.

Як зазначають в ЦНС, окупанти продовжують рейди на тимчасово окупованій території України: перевіряють телефони на наявність співпраці з Силами оборони та наявності російського паспорта.
Зокрема, останнім часом загарбники все більше уваги приділяють оформленню документів відповідно до російського законодавства.
«Якщо нерухомість не зареєстрована відповідно до вимог ворога — її погрожують конфіскувати та віддати російським військовим, або росіянам, які приїхали працювати на тимчасово окупованій території», — інформують в Центрі нацспротиву.

Заселення окупантів у житло українців
Зазначимо, що окупанти часто заселяються в уцілілі після обстрілу будинки та квартири українців на тимчасово захоплених територіях. Часто вони таким чином розселяють свій особовий склад у тимчасово окупованих містах.
Наприклад, російські війська заселяються в багатоповерхові будинки в Токамаку, де вже мешкають громадянські люди. Очевидно, вони не відходять від своєї вже знайомої тактики «живого щита» і намагаються прикритися людьми на випадок прориву українських сил.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

spot_img
Важливо
Схожі новини